HAKKIMIZDA

MG Tıbbi Medikal; uzun yıllar sağlık sektörüne hizmet vermiş, ülkemizde sağlık profesyonellerinin teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanmasının önemine inanan ve buna aracılık etmeyi kendine görev edinmiş kişiler tarafından kurulmuştur. Bizler teknolojiyi yakından takip eder, hekimlerin tanı ve tedavide ihtiyaç duydukları ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarız. Ürünlerimizin tamamı kaliteli malzemelerle, hasta konforu ve kullanım kolaylığı gözetilerek tasarlanmıştır. Ayrıca ürünlerimizin tamamı yerli üretimdir. MG Medikal olarak en önemli amacımız sağlık profesyonellerinin uyguladıkları tanı ve tedavilerin etkinliğinin artırılmasına ve hasta sağlığının iyileştirilmesine katkı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Sağlık profesyonellerinin tedavi için ihtiyaç duyduğu ürünleri yenilikçi ve kalite odaklı bir anlayışla tedarik etmektir. En önemli amacımız hastaların tedaviden en etkin şekilde yararlanmasına katkı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi bir yaklaşımla hasta güvenliğini ve konforunu ön planda tutarak, kaliteli malzemelerle tasarlanmış, yerli üretim ürünlerimizin hem ulusal hem de global pazarda temsilciliğini yapmaktır.

BİZE ULAŞIN